VİZYONUMUZ

Firmamız halk sağlığı ve haşere kontrol sektöründe faaliyet göstermektedir. Personellerimizin tamamı konusunda uzman, gerekli tüm yetki belgelerine sahiptir. Kullandığımız biyosidal ürünler TC Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü(WHO) tarafından onaylıdır.

Vizyonumuz , Çevreye duyarlı, toplumsal, düşünsel ve kültürel değerler açısından dürüst bir anlayış içerisinde sektörümüzde en iyi hizmeti en teknolojik cihazlarla vermek... Birlikte çalıştığımız kişi, kurum, kuruluşlar ve çalışanlarımız açısından oluşturduğumuz güvenilirliği sürdürmek ve her zaman tercih edilen iş paydaşı olmaktır.

 

Misyonumuz

MİSYONUMUZ

Hizmet verdiğimiz alanda önce insan sağlığı ve doğayı korumayı amaçlayan; yenilik ve bilimsel gelişmeleri takip ederek, müşterilerine karşı sorumluluk ve kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek, haşeresiz bir ortam sağlayıp, sektörün güvenilir yüzü olmayı amaçlamaktayız.

 

 

PRENSİPLERİMİZ;

  • TEKNOLOJİ VE SEKTÖRDEKİ GELİŞMELERİ YAKINDAN TAKİP EDEREK TAAHHÜTLERİNDE UYGULAMAK KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
  • TÜM UYGULAMALARI KENDİ BÜNYESİNDE BARINDIRDIĞI EKİP İLE ÇÖZMEK.
  • TAAHHÜTLERİNİN UYGULAMASINDA VE TESLİMİNDEN SONRAKİ DÖNEMLERDE MÜŞTERİLERİNİN HERTÜRLÜ SORU VEYA SORUNUNA EN KISA SÜREDE DOĞRU VE KALICI ÇÖZÜMLER ÜRETMEK.
  • TÜM TASARIM VE TAVSİYELERİNİ TEKNİK ŞARTNAMELERE, STANDARTLARA, YÖNETMELİKLERE VE GENELGELERE DAYANDIRARAK YAPMAK VE UYGULAMAK.